סיפור הצלחה של סיגל בני ישראל

לפני כשנה ו- 5 חודשים, החלטתי שזהו. אני לא יכולה להמשיך יותר בממדים שלי. היגיע הזמן שאתפוס את עצמי בידיים ואחזור לגודל הטבעי והנכון של גופי.
אז פניתי לרופא בקופת החולים שהמליץ בחום על ליאורה חוברה.
פניתי לליאורה בשיא משקלי, סיפרתי לליאורה שפעם, לא כל כך מזמן, שקלתי פחות. הרבה פחות. הסכמנו, ליאורה ואני, שאנו, כן אנו - ליאורה שותפה שלי לאורך כל הדרך, נכנסות לתהליך ארוך שבו אלמד להזין את גופי נכון ולטפח אותו תזונתית הכי נכון וטוב ובריא שאפשר. וכן, אפשר יהיה במהלך הדרך לאכול גם דברים טעימים ולא רזים. אחרי הכל, אנו מאזנים את התזונה.


הדבר הראשון שצד את תשומת ליבי הוא הכימיה ששיש לי עם ליאורה. הדבר כמובן, מקל ורק עוזר לכל התהליך. להגיע לקליניקה של ליאורה הפך להיות חוויה, אם כי לא מכל מפגש יצאתי מחייכת. (אי אפשר לרמות את המשקל)
התחלתי את התהליך בצעד דרסטי וקשה מאד. במשך שבועיים התנזרתי מפחמימות. אכלתי אך ורק חלבונים לאורך השבועיים הללו. וראה זה פלא, בסיומם השלתי ממשקלי כ- 2 ק"ג. וזה הרבה, וזה מעודד, וזה משמח. התחלתי ברגל ימין.


מראש ידעתי שהתהליך הזה הוא ארוך, אין לו מועד סיום, כך שאני עוברת אותו בנינוחות ובלי לחץ, לא של המשקל ולא של הסביבה.
מידי שבועיים ליאורה ואני נפגשות, מסכמות את השבועיים האחרונים, אני נשקלת ומקבלת טיפים נוספים לשבועיים הבאים. כל שבועיים הם בפני עצמם. כל יום נמדד בפני עצמו.
כמובן, שבמהלך הדרך היו זמנים חלשים שבהם אכלתי יותר, וחטאתי עם עוגות ושוקולדים החביבים עלי, אך בעזרת ליאורה חזרתי למסלול הנכון, הבריא יותר.


ההתייחסות לכל התהליך אינה של דיאטה, אלא דרך חיים נכונה ותזונה נכונה. בדיאטה יש משקל ומועד התחלתי ומשקל ומועד סופי. אז מה אחר כך? הגעתי למשקל הרצוי אבל לא למדתי לאכול נכון והתוצאה תהיה שלאחר שנה-שנתיים אפגוש את ליאורה שוב ונתחיל הכל מההתחלה. וזה לא יהיה קל יותר.


ליאורה פתחה בפני דרך חיים. כשאגיע למשקל היעד, אמשיך להיפגש עם ליאורה בתדירות נמוכה יותר. לוודא ולשמור וכן גם להגיד מידי פעם שלום לליאורה, אחרי הכל, היא מרוויחה זאת.
לסיכום, נכנסתי לתהליך כולו בעיניים פקוחות, לקליניקה עם צוות מדהים, שמדבר אלי בגובה העיניים, שמתחבר לנקודות החלשות והחזקות שלי. שלא מכתיב לי להתנזר ממטעמים, אלא עוזר לי להתמודד עם הסביבה הטעימה והמפתה.


אז כמו שהבנתם, להמלצתו החמה של הרופא על ליאורה, אני מצטרפת בפה מלא.(מלא במחמאות לא בעוגות)
שיהיה לכולנו בהצלחה.
להתראות,
סיגל בני-ישראל​

Follow Me on Social Media

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Twitter Icon

© Liora Houbara

כל הזכויות שמורות לסודות בריאות ואושר של ליאורה חוברה.

המידע באתר אינו מהווה התויה רפואית. תמיד יש להתיעץ בכל נושא רפואי עם גורם רפואי מוסמך כמו רופא או דיאטנית קלינית.

תקנון האתר

בניית האתר ועיצוב - ענבר חוברה

לאתר של ענבר

צילום - עודד חוברה / ליאורה חוברה / ענבר חוברה

לעמוד הפייסבוק של עודד