סיפורי הצלחה

סיפור ההצלחה של
ניר בלומנטל

אי שם באוקטובר 2008 שקלתי 153 ק"ג.

היה זה מוצאי שבת, בטלוויזיה הוקרן שידור חוזר של הגמר של אחת העונות של לרדת בגדול וזה היה הטריגר – אמרתי לעצמי, אם הם יכולים, גם אני יכול ולא פחות טוב מהם.

במשך למעלה משנה החלטתי שאני נכנס לדיאטה שלי ומתחיל בתהליך של ירידה במשקל.

במשך שנה שלמה החלטתי שאני לא מכניס שטויות לפה והתחלתי לשלב גם הליכות בשכונה. הצלחתי להתמיד כך במשך למעלה משנה וירדתי קרוב ל – 30 ק"ג.

בשנה שלאחר מכן התחלתי לוותר לעצמי קצת, אך עדיין המשכתי בספורט (שכבר הפך לריצות למרחקים קצרים). לצערי המשקל לא זז כלפי מטה ואפילו עלה 4-5 ק"ג בסוף אותה שנה.

החלטתי שצריך לשנות פאזה לעבור לשלב הבא בתהליך.

אל ליאורה הגעתי בתאריך 21.1.2011, יום שישי בשעות הצהריים. למפגש הגעתי מלווה בחששות, אך נחוש בדעתי לשנות את אורח החיים שלי ולחזור למסלול של ירידה במשקל.

משקלי באותו יום שישי היה 126.5 ק"ג. בתחילה התחלנו עם תפריט ללא פחמימות בכלל למשך שבועיים רצופים.

לאחר שבועיים, כשעליתי על המשקל, נדהמתי לראות שירדתי 5 ק"ג שלמים.

פה ידעתי שהגעתי לדיאטנית שמבינה עניין ויש לי סיכוי טוב להצליח בתהליך. במפגש השני, קבענו כבר תפריט חדש, הכולל פחמימות ושם דגש על כמויות. המפגש השלישי נקבע ל-3 שבועות מאוחר יותר וגם בו ירדתי עוד 2 ק"ג.

יצאתי מאושר עד הגג, תוך פחות מחודש ירדתי 7 ק"ג. ליאורה גרמה לי להבין שלא מדובר פה בדיאטה, אלא בשינוי הרגלי האכילה שלי ובשינוי אורח החיים שלי. כאן הצבתי לעצמי יעד של להגיע למשקל דו ספרתי. בשלושה חודשים שלאחר מכן המשכנו להיפגש אחת לשבועיים כשבכל פעם המשקל מראה ירידה של 2-3 ק"ג בכל מפגש. בכל מפגש היינו מסכמים איך עברו השבועיים האחרונים והייתי מקבל טיפים עד למפגש הבא.

החשש איתו הגעתי בתחילה התפוגג, ואפילו ציפיתי כבר להגיע למפגש הבא כדי לראות את פירות ההשקעה. אחרי שנכנסתי לשגרה החדשה, התחלנו להיפגש אחת ל4-6 שבועות, כאשר ליאורה כל הזמן ציינה בפני שאם, מכל סיבה שהיא אצטרך משהו, היא תמיד זמינה עבורי בכל שאלה או בעיה. אין ספק שזה חיזק את הביטחון, הרי ליאורה לא נמצאת איתי ביומיום ואני זה שצריך להתמודד עם אינספור פיתויים.

בקיץ 2011 טסתי לחופשה שבעקבותיה דחיתי את המפגש הבא עם ליאורה בעוד כ-3 שבועות מעבר למתוכנן. אני כבר ידעתי שהגעתי ליעד, אך לא סיפרתי זאת לליאורה וכל כך חיכיתי לאותו מפגש כדי שגם היא תראה זאת. אני זוכר שכשעליתי על המשקל, ליאורה שמה את המד במאזניים על 100 ק"ג וראתה שהמאזניים לא מתאזנים, אמרתי לה שצריך לעבור לקידומת אחת למטה והמשקל הראה 97.5 ק"ג.

במפגשים המשכתי לקבל תפריטים וטיפים לפי התקופות, חגים, עונות מעבר וכד'. לאחר שנה של מפגשים המשקל הראה 85 ק"ג – כלומר ירידה של למעלה מ-40 ק"ג תוך שנה. בשנה השניה התחלנו להיפגש אחת ל-3 חודשים רק לצורך מעקב, אני המשכת להתמיד בתהליך והיום לאחר קרוב לשנתיים עם ליאורה אני שוקל 76 ק"ג. המשמעות היא ירידה של 50 ק"ג בזכות ליאורה (76 ק"ג בסך הכל)

ליאורה, תודה רבה על כך שעזרת לי והראית לי את הדרך לשינוי אורח החיים לחיים בריאים, על כך שידעת בדיוק למה אני מתכוון וידעת לכוון אותי לכל אורך הדרך. אני מתכוון להמשיך ולהיפגש איתך אחת ל-3 חודשים, אני נהנה מהמפגש ואין ספק שלולא הייתי פוגש אותך, לא בטוח שהיום הייתי היכן שאני נמצא.

 

—  ניר בלומנטל

עדות יהודית אהרונוב ללא שם

עדות יהודית אהרונוב ללא שם

פוסט מרמי

פוסט מרמי

עדות קרני בן בסט

עדות קרני בן בסט

עדות אופירה קורונה

עדות אופירה קורונה

עדות מגי

עדות מגי

עדות של רמי מימי קורונה

עדות של רמי מימי קורונה

אני כאן בשבילכם, גם בימי שלום וגם בימי קורונה.

אני כאן בשבילכם, גם בימי שלום וגם בימי קורונה.

אני כאן בשבילכם, גם בימי שלום וגם בימי קורונה.

סיפור ההצלחה של גלוריה מזרחי

סיפור ההצלחה של גלוריה מזרחי

"תוך 10 מפגשים של כל שבוע ירדתי אצלך 12 קילו. תודה רבה לך! שינית את החיים שלי מרגישה פי עשר יותר טוב מבעבר!״

עדות התאומות

עדות התאומות

עדות בעילום שם של 2 אחיות שהגיעו לטיפול לשם ירידה במשקל

תגובה שקבילתי לגמרי בהפתעה בקבוצה בפ

תגובה שקבילתי לגמרי בהפתעה בקבוצה בפ

עדויות של מטופלים בפייסבוק

עדויות של מטופלים בפייסבוק

עדות של לורה על דימיון מודרך

עדות של לורה על דימיון מודרך

לורה הגיעה לטיפול בפיברומיאלגיה. זה המייל שקיבלתי ממנה לאחר המפגש הראשון